دانلود انیمیشن مسافری از گانورا / ایرانی

دانلود انیمیشن مشافری از گانورا / سینمایی

وقتی صحبت از انیمیشن می شود شاید همه ما به صورت ناخواسته حواسمان به کارتن های زمان کودکی مثل فوتبالیست ها جمع شود.

اما مساله اینجاست که که تکنولوژی ها بسیار پیشرفت کرده اند و ما قرار نیست نعطوف به زمان کودکی خود باشیم.

خب قبل از اینکه انیمیشن آماده اکران در شبکه نمایش خانگی شود و بتوان لینک های قانونی آن را در دسترس عموم قرار داد . قبل از درج لینک دانلود انیمیشن مسافری از گانورا بیایید کمی بیشتر پیرامونش صحبت کنیم

در آستانه برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، روز دوشنبه دهم مهرماه، در سازمان سینمایی سوره مراسمی برگزار شد. در این مراسم، پوستر رسمی انیمیشن سینمایی «مسافری از گانورا» با حضور سرمایه‌گذاران و اعضای شورای راهبری تولید فیلم، رونمایی شد. طراحی این پوستر توسط سیروان مهدوی انجام شده است.

حوزه هنری قبلاً با تمرکز بر استفاده از ظرفیت تولید انیمیشن استان‌ها، حمایتی از انیمیشن سینمایی «لوپتو» ساخته هنرمندان جوان کرمانی داشته بود. حال نوبت به انیمیشن سینمایی «مسافری از گانورا» رسیده است که از تولیدات جوانان هنرمند مشهدی است. در ابتدا، این انیمیشن با نام «مسافری از دایتیا» تولید می‌شد.

تهیه کنندگی این انیمیشن سینمایی را سیدمحمدحسین علمدار برعهده داشته و کارگردانی آن را سیداحمد علمدار انجام داده است.

انیمیشن “مسافری از گانورا” توسط “مرکز انیمیشن سوره”، “مؤسسه فرهنگی تصویر هنر پارسارگاد شرق” مشهد، صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران و صندوق پژوهش و فناوری سپهر تولید شده است. این انیمیشن در جشنواره بین‌المللی اصفهان نمایش داده می‌شود و قرار است در جشنواره فیلم فجر هم نمایش داده شود. داستان انیمیشن درباره موجودی فضایی است که به زمین می‌آید و با کمک پسری معلول به دنبال فرمانروای سیاره خود که در زمین گم شده است می‌رود تا صلح را به سرزمینش بازگرداند. این انیمیشن به کارگردانی “سام استودیو” و با دوبله‌ی بازیگران مشهور مانند “لیلا سودبخش”، “شهره روحی”، “محمد خاوری”، “عاطفه رضوان نیا” و “سمیه الیاسی” ساخته شده است.

لینک دانلود انیمیشن مسافری از گانورا (بپس از اکران در صورت توزیع در شبکه نمایش خانگی)

درباره این مطلب نظر دهید !