آهنگ تیتراژ سریال سووشون / تیتراژ سووشون (پایانی، ابتدایی)

دانلود آهنگ تیتراژ سریال سووشون

دانلود آهنگ تیتراژ سریال زیبای سووشون با کیفیت بالا / تیتراژ ابتدایی و پایانی

شاید برای شما پیش آمده باشد که بخواهید در بین بهترین سریال ها انتخاب کنید و دانلود کنید. نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است. که داستان اثر بسیار بسیار مهم است و نمی توان از آن صرف نظر کرد!

به عبارت دیگر آنچه در لحظه ی نخست برای مخاطب اهمیت دارد محتوای یک اثر است. طبیعتا سریال سووشون محتوای جذابی خواهد داشت.

هنوز به طور کامل مشخص نشده که سریال سووشون چند قسمت است اما من احتمال میدهم این مجموعه در 15 تا 20 قسمت ساخته شود. توجه داشته باشید در صورت استقبال مخاطب هر سناریویی محتمل است

سریال جدید “سووشون” که توسط نرگس آبیار با اقتباس از رمان “سووشون” سیمین دانشور ساخته شده است، به تاریخ سال‌های دهه بیست شمسی و زمانی که ایران تحت اشغال انگلیسی‌ها بود، مربوط می‌شود. رمان “سووشون” نوشته سیمین دانشور، با ساختاری ساده و نثری روان به تصویر کشیده شده است.

خلاصه‌ی داستان رمان “سووشون” اینگونه است: “زری و یوسف در یک مهمانی حاضر می‌شوند که توسط حاکم شرکت برگزار شده است. حاکمی که خود مهره‌ای وابسته است و از طریق فروش آذوقه‌هایی که متعلق به مردم است، به ارتش بیگانه کمک می‌کند و موجبات فقر و قحطی را بیشتر می‌کند. یوسف، شخصی که با ارزش‌های روشنفکری و غیرتی زندگی می‌کند، نمی‌خواهد آذوقه‌های مردم را به بیگانگان بفروشد و به جای آن، می‌خواهد از مردم حمایت کند. اما زری، مانند بسیاری از زنان سووشون و حتی شخصیت‌های منفی مانند عزت‌الدوله که تماما ابعاد ستم، بی‌پناهی، شکست، فداکاری و تحمل زنان ایرانی را تجسم می‌دهد، با مسالمت و صلحجویی می‌کوشد تا یوسف را آرام کند.”

در اینجا آهنگ تیتراژ ابتدایی و پایانی سریال سووشون را برای شما عزیزان قرار می دهیم

درباره این مطلب نظر دهید !